Ceník

Veškeré služby poskytujeme mimo systém veřejného zdravotního pojištění.

Každý klient je samoplátce i v případě, že má doporučení od lékaře (FT poukaz).

Zdravotnické služby

Vstupní kineziologický rozbor + úvodní fyzioterapie 90 min. (80 min. čistý čas) – 1600 Kč

Fyzioterapie 60 min. (50 min. čistý čas) – 1200 Kč

Voucher Fyzioterapie 5x je cenově zvýhodněné předplatné na 5 fyzioterapií – 5400 Kč

Manuální lymfodrenáž částečná 60 min. (50 min. čistý čas) – 1000 Kč

Voucher Manuální lymfodrenáž 5x je cenově zvýhodněné předplatné na 5 po sobě jdoucích manuálních lymfodrenáží – 4500 Kč

Termíny jsou rozdělené do pěti týdnů. Takto je možné ošetřit celý lymfatický systém a dosáhnout tím lepší a déletrvající efekt. Proto vám doporučujeme tento způsob čerpání služby. 

Osobní objednání je možné prostřednictvím našeho emailu info@fascia.cz. V případě nutnosti je možná  bezplatná změna termínu nejpozději 24 hodin předem. V kratším intervalu již bezplatná změna termínu není možná. V takovém případě účtujeme storno poplatek ve výši 100% a budeme ho od vás požadovat při úhradě následujícího termínu. Poplatek zaplacený předem bankovním převodem propadá ve výši 100%. Máme právo nepřijmout další objednávky od klientů, kteří bez omluvy na objednaný termín nepřijdou. 

Platba při osobním objednání je možná v hotovosti přímo v ordinaci fyzioterapeuta, nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury. Při platbě bankovním převodem musí být úhrada za objednané služby připsána na náš účet před zahájením jejich čerpání.

Při online objednání si můžete sami a bezplatně změnit objednaný termín, nejpozději však 24 hodin předem. V kratším časovém intervalu již není možná změna a poplatek ve výši 100% propadá. Platba při online objednání je možná pouze současně s provedením objednávky. Doklad o zaplacení poplatku obdržíte na váš email.

 

Další služby 

Objednávání dalších služeb je možné pouze online zde (proklik na rezervační systém). Platba se provádí vždy současně s objednávkou. Při online objednání si můžete sami a bezplatně změnit objednaný termín, nejpozději však 24 hodin předem. V kratším časovém intervalu již není možná změna a poplatek ve výši 100% propadá. Platba při online objednání je možná pouze současně s provedením objednávky. Doklad o zaplacení poplatku obdržíte na váš email

Úvodní vyšetření fyzioterapeutem v délce 60 min. (50 min. čistý čas) – 1200 Kč

Fasciální trénink individuální v délce 60 min. (50 min. čistý čas) 

Fasciální trénink skupinový (2 až 4 klienti) v délce 60 min. (50 min. čistý čas) 

Podrobné informace naleznete zde. Na Fasciální trénink potřebujete sportovní oblečení a sportovní obuv na přezutí. 

KAATSU trénink v délce 30 min 

Podrobné informace naleznete zde. Na KAATSU trénink potřebujete sportovní oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi a sportovní obuv na přezutí.

Klasická masáž celotělová 60 min. (50 min. čistý čas) – 1000 Kč

Klasická masáž částečná 30 min. (25 min. čistý čas) –