Cesta pacienta

Každý pacient naší kliniky absolvuje nejprve Vstupní kineziologický rozbor, který trvá 90 min. V rámci této návštěvy je tedy dostatek času na důkladné vyšetření, odebrání celkové anamnézy, zjištění aktuálního stavu pacienta, získání informací o vzniku úrazu/problému a jeho vývoji v čase apod.

Řada funkčních potíží pohybového aparátu může mít příčinu ve vzdálenějších místech těla, mohou mít souvislost s vaším životním stylem nebo vašimi starostmi. Na druhou stranu se velmi často stává, že pacient absolvuje zdlouhavá vyšetření, mnoho testů a na konec je zcela odvedena pozornost od jeho aktuálně největšího problému/bolesti.  Od vás očekáváme, že k nám budete otevření, budete nám důvěřovat a vaše problémy, předchozí zkušenosti s terapiemi i vaše pochybnosti nám pravdivě a bez obav sdělíte.

V rámci Vstupního kineziologického rozboru s vámi probereme možnosti řešení vašich obtíží, stanovíme individuální terapeutický plán a absolvujete i první terapii.

Naše cíle

  • ulevit vám od vašich prvotních obtíží a to co nejdříve. Snažíme se, aby pacient odcházel již po první terapii, kterou jsme provedli v rámci vstupního vyšetření, s výraznou úlevou od bolesti.
  • volit terapeutické techniky a metodiky tak, aby byl výsledný efekt terapie dlouhodobý a v rámci možností také nejrychlejší a pro vás akceptovatelný.

Věříme, že u nás budete spokojeni a pro vaše pohybové problémy a bolestivé stavy u nás najdete řešení.